Aktualności :: II miejsce w ogólnopolskim konkursie Twoja Wizja Rozwoju Przedsiębiorczości
Strona główna

Aktualności

Strona główna

II miejsce w ogólnopolskim konkursie Twoja Wizja Rozwoju Przedsiębiorczości


1 lutego 2006

31 stycznia 2006 roku odbyło się uroczyste rozdanie nagród w III edycji konkursu Twoja Wizja Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

Konkurs zorganizowany został przez Studenckie Forum Business Centre Club pod patronatem Marszałka Sejmu RP oraz Ministra Gospodarki i Pracy. W tej edycji bardzo wysokie miejsca zajęli studenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

 


II miejsce w edycji ogólnopolskiej oraz III w edycji regionalnej (Podkarpacie) zajęła Marta Karaś, studentka 3 roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej WSIiZ. Nagrodą za zdobycie II miejsca w ogólnopolskiej edycji są miesięczne praktyki w Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych, a dzięki III miejscu w edycji Podkarpackiej udział w warsztatach BIZNESPLAN DLA POLSKI w Warszawie. Efekty pracy warsztatowej zostały zaprezentowane podczas rozdania nagród w Sejmie a biznesplan został złożony na ręce marszałka Sejmu RP, Marka Jurka. W rozdaniu nagród uczestniczył również Minister Gospodarki, Piotr Woźniak, członkowie Kapituły i uczestnicy konkursu.

 

IV miejsce w edycji regionalnej konkursu zajęła Justyna Gruszkoś, studentka 3 roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej WSIiZ.


Marta Karaś: „W pracy należało przedstawić swoje pomysły na zmiany w polskiej rzeczywistości, w dowolnej dziedzinie (edukacja, prawo, podatki, etc.), które przyczynią się do rozwoju przedsiębiorczości w Polsce

Moja praca dotyczyła zmian w systemie edukacji. Starałam się dostrzec możliwości wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań na poziomie szkoły podstawowej oraz liceum. Moja wizja rozwoju przedsiębiorczości objęła również najmłodszych (przedszkolaków) ale również studentów, z racji tego, że sama do nich należę i tu również dostrzegam możliwości zmian.

Udział w konkursie oraz zajęcie wysokiego II miejsca są dla mnie wyjątkowym wyróżnieniem. Czuję się doceniona i jest mi ogromnie miło, że mój pomysł został zauważony w ogólnopolskim konkursie.

Z pełnym przekonaniem mogę polecić udział w tym konkursie każdemu, kto choć raz zastanawiał się jak można zmienić nasze życie na lepsze.”


Jesteśmy dumni i serdecznie gratulujemy!!!

 

opublikowano: 6 lutego 2006 12:35

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry