Strona główna

Aktualności

Strona główna

Amerykańskie wyróżnienie dla studenta WSIiZ!


5 maja 2006

Zbigniew Staszkiewicz,  student kierunku Informatyka i Ekonometria Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, który obecnie kontynuuje studia na poziomie magisterskim w  Purdue University (USA), otrzymał prestiżowe wyróżnienie studentów wydziału grafiki komputerowej PU  - dla najlepszego asystenta w departamencie Grafiki Komputerowej PU.

 

 


Studia, na których przebywa Z. Staszkiewicz możliwe były dzięki kilkuletniej współpracy WSIiZ z PU na mocy której nasi najlepsi studenci mogą odbywać staże zawodowe  oraz kontynuować studia na amerykańskim uniwersytecie PU.

 

Nic nie cieszy mnie tak bardzo jak osiągnięcia naukowe i zawodowe naszych studentów i absolwentów. Z roku na rok tych osiągnięć przybywa.  Wyróżnienie, które zdobył P. Zbigniew Staszkiewicz to bardzo duży sukces. Z największą przyjemnością i satysfakcją gratuluję tej nagrody a  naszych najlepszych studentów Informatyki i Ekonometrii namawiam do skorzystania z możliwości kontynuacji studiów i odbywania staży zawodowych w Uniwersytecie, z którym nasza uczelnia jest stowarzyszona – powiedział Tadeusz Pomianek, Rektor WSIiZ

 

Według światowych rankingów PU jest najlepszym amerykańskim uniwersytetem kształcącym w zakresie grafiki komputerowej. Jego absolwenci znajdują zatrudnienie w największych międzynarodowych koncernach. Z ich usług korzysta także najsłynniejsza na świecie wytwórnia filmowa - Hollywood. 

opublikowano: 25 maja 2006 10:14

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry