Strona główna

Aktualności

Strona główna

WIARYGODNA SZKOŁA


1 czerwca 2006

30 maja 2006 roku Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowa otrzymała prestiżowy certyfikat „Wiarygodna Szkoła”, który przyznało uczelni Akademickie Centrum Informacyjne w Poznaniu. Przyznaniu certyfikatu „Wiarygodna Szkoła” towarzyszyło ogłoszenie wyników rankingu uczelni wyższych.  W zestawieniu uczelni magisterskich WSIiZ zajęła 4 miejsce, a w ocenie środowiska akademickiego miejsce 8. 
 

Certyfikat „Wiarygodna Szkoła” jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług dydaktycznych, działalności naukowej uczelni, oraz wyróżnieniem za sprawność organizacyjną i skuteczne zarządzanie uczelnię. Certyfikat przyznany został WSIiZ na rok akademicki 2006/2007. 
 

Krzysztof Kędzierski, Dyrektor ACI: Czerpiąc wiedzę z długoletniej współpracy z placówkami edukacyjnymi w kraju, realizujemy projekt "Wiarygodna Szkoła".
Ma on pomóc maturzystom w wyborze takiej szkoły wyższej, która działa w oparciu o silne podstawy prawne, posiada odpowiednią bazę dydaktyczną, zapewnia komfortowe warunki studiowania, tworzy perspektywy dla przyszłej pracy zawodowej, pozwala realizować się słuchaczom poprzez pozadydaktyczne formy działalności (koła zainteresowań, organizacje studenckie, kluby sportowe, wydawnictwa uczelniane).

Wiarygodna szkoła to szkoła godna zaufania. Podejmując naukę w takiej Uczelni maturzyści mogą  mieć pewność, że wybrana placówka dba o wysoki standard nauczania i dokłada wszelkich starań, by jej absolwenci z łatwością odnaleźli się na rynku pracy.

dr Krzysztof Feret, Prorektor ds. nauczania WSIiZ: Certyfikat „Wiarygodna Szkoła” jest dla uczelni niezmiernie miłym prezentem z okazji 10 rocznicy powołania Uczelni, którą właśnie obchodzimy. Certyfikat odebrany przeze mnie w Poznaniu przyznany został po bardzo wnikliwej akredytacji naszej uczelni, która przeprowadzona została miesiąc temu. ACI, co  jest dla nas bardzo ważne, doceniło nas m.in. za dynamikę realizowanych inwestycji oraz za własną infrastrukturę. Certyfikat tym bardziej nas cieszy, że przez najbliższy rok będziemy na Podkarpaciu jego wyłącznym posiadaczem. 

opublikowano: 6 czerwca 2006 14:30

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry