Aktualności :: Ponowna akredytacja SEM Forum
Strona główna

Aktualności

Strona główna

Ponowna akredytacja SEM Forum


13 grudnia 2006

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie z dniem 5 grudnia 2006 roku uzyskała reakredytację Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej Forum na kierunku „Ekonomia”. 

 

Komisja Akredytacyjna Stowarzyszenia Edukacji menedżerskiej FORUM podjęła decyzję o przyznaniu reakredytacji  programom:

-          stacjonarne studia licencjackie na kierunku „Ekonomia”;

-          stacjonarne magisterskie studia uzupełniające na kierunku „Ekonomia”.

Reakredytacja obowiązuje do 31 stycznia 2010 roku

 

Prof. nadzw. dr hab. inż. Tadeusz Pomianek, Rektor WSIiZ: Uzyskanie akredytacji oznacza, że WSIiZ oraz programy studiów na akredytowanych kierunkach studiów gwarantują najwyższą jakość kształcenia, co w praktyce oznacza, że zarówno programy studiów, kadra naukowa a także infrastruktura uczelni pozwala studentom uzyskać najlepsze z oferowanych przez różne uczelnie wykształceń z zakresu Ekonomii.

 

WSIiZ posiada już akredytacje takich instytucji jak: Państwowa Komisja Akredytacyjna a także Cisco Systems, The European Language Certificates (TELC) oraz London Chamber of Commerce and Industry Examinations Board (LCCIEB), Polskiego Towarzystwa Informatycznego.


Stowarzyszenie Edukacji Menedżerskiej (SEM) FORUM zostało oficjalnie zarejestrowane w lutym 1993 roku w Warszawie dzięki inicjatywie 19 członków-założycieli reprezentujących różne instytucje działające na rzecz rozwoju zarządzania w Polsce. SEM FORUM jest organizacją otwartą dla wszystkich zainteresowanych rozwojem zarządzania - osób, szkół biznesu, instytucji i organizacji szkolących oraz przedsiębiorstw.
Celem Stowarzyszenia jest promocja i stosowanie najlepszych rozwiązań służących edukacji i rozwojowi ludzi biznesu. Dla jego realizacji prowadzą różne drogi. Jedną z nich stały się działania na rzecz jakości kształcenia. Dzięki podpisanemu w dniu 4 lipca 1994 roku przez 12 ośrodków i organizacji Porozumieniu Szkół Biznesu na rzecz Jakości Kształcenia możliwe było uruchomienie, nieznanego dotąd w Polsce, systemu akredytacyjnego dla programów edukacji i szkolenia kadry menedżerskiej.

opublikowano: 13 grudnia 2006 09:48

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry