Strona główna

Aktualności

Strona główna

Certyfikat STOMOZ dla WSIiZ


29 maja 2007


 

Dnia 23 maja br w Galerii Porczyńskich w Warszawie odbyło się w obecności Ministra Zdrowia dr. Jarosława Pinkasa uroczyste wręczenie certyfikatów Stowarzyszenia Menedżerów Opieki Zdrowotnej – STOMOZ przedstawicielom 12 uczelni w Polsce, realizującym dokształcanie kadry zarządzającej w służbie zdrowia.


W imieniu Centrum Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, jako jedynej na Podkarpaciu w tym względzie wyróżnionej jednostce dydaktycznej, certyfikat odebrał kierownik studiów podyplomowych na kierunku „Zarządzanie w służbie zdrowia” – dr n. med. Ryszard Palczak.


Certyfikat ten został przyznany przez Komisję Akredytacyjną Programu QAS realizowanego przez STOMOZ i finansowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności. 


Zakres problematyki obejmuje potrzeby stałego podnoszenia wiedzy menedżerów, szczególnie w zakresie ekonomiczno-organizacyjnej efektywności działań opieki zdrowotnej, tak aby nie dopuszczać do powstawania sytuacji, w których podejmowanie decyzji okazuje się rzeczą bardzo trudną. Podkreśla się również rolę, jaką w tym względzie ma do spełnienia odpowiedniej jakości kształcenie podyplomowe.

 

 

opublikowano: 29 maja 2007 11:22

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry