KIERUNKI STUDIÓW :: System Egzaminów
Strona główna


Strona główna

System Egzaminów


 


Egzaminy LCCI IQ są opracowywane i administrowane przez LCCI IQ, która posiada ponad 100 letnie doświadczenie w tworzeniu i przeprowadzaniu egzaminów na najwyższym poziomie światowym.


LCCI IQ jest wiodącą międzynarodową instytucją, która ma ponad 8 500 ośrodków w 125 krajach na całym świecie i jest jedną z największych brytyjskich instytucji nadających kwalifikacje zawodowe w systemie National Vocational Qualifications (NVQs).


Kwalifikacje LCCI IQ w zakresie znajomości języka są dostosowane do brytyjskich standardów w dziedzinie nauczania języka, British National Standards for Languages i posiadają oficjalny statut w Wielkiej Brytanii. Dzięki współpracy z międzynarodową Izbą Handlową i wykorzystaniu ekspertyz profesjonalistów ze świata biznesu, LCCI IQ oferuje ponad 60 najbardziej poszukiwanych kwalifikacji zawodowych na rynku pracy.


Egzaminy LCCI IQ opracowane zostały w oparciu o program i standard przyjęty przez Radę Europy, Common European Framework of Reference (CEFR).


Egzaminy na  6 poziomach zaawansowania A1-C2 wg CEFR obejmują między innymi takie dziedziny jak: marketing, zarządzanie, finanse, informatykę, turystykę, obsługę sekretariatu.

 

opublikowano: 18 czerwca 2008 09:20

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry