Strona główna

Aktualności

Strona główna

Jury XI konkursu LIDER INFORMATYKI 2007 nominowało WSIiZ do finału konkursu


6 września 2007

Już po raz jedenasty tygodnik Computerword organizuje konkurs "Lider Informatyki". Jest to jedna z najbardziej prestiżowych i liczących się nagród w branży IT. W konkursie tym nagradza się urzędy, instytucje i przedsiębiorstwa, które najlepiej wykorzystują teleinformatykę w codziennej pracy między innymi w celu podniesienia stopnia zadowolenia klienta. Najbardziej liczącym się kryterium jest przede wszystkim dobre zarządzanie i jakość działania na którą mają wpływ technologie informatyczne i telekomunikacyjne.

 

W sektorze publicznym (administracja samorządowa i rządowa, służba zdrowia, służby mundurowe, edukacja) wyróżnia się  takie urzędy i instytucje, które mogą dać przykład innym jak należy modernizować organizację państwa w mikro- i makroskali, poprawiać jakość życia mieszkańców i tworzyć dobry klimat dla innowacyjnej gospodarki.

 

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie już po raz drugi została nominowana do tej nagrody w kategorii „Sektor Publiczny”. WSIiZ jest jedna z dwóch instytucji z regionu, które zostały nominowane do tego konkursu w całym okresie jego trwania.

 

Lider informatyki to najważniejsze przedsięwzięcie Computerworld promujące osiągnięcia przedsiębiorstw i instytucji w dziedzinie informatyzacji.

 

 

 

opublikowano: 10 września 2007 11:10

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry