Strona główna

Aktualności

Strona główna

DZIEŃ OTWARTY KÓŁ NAUKOWYCH I ORGANIZACJI STUDENCKICH


7 listopada 2007

W środę 7 listopada odbył się Pierwszy Dzień Otwarty Kół Naukowych i Organizacji Studenckich  Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Przedstawiciele dwudziestu czterech Kół Naukowych i Organizacji Studenckich  prezentowali swoje osiągnięcia i plany oraz odpowiadali na pytania zainteresowanych.

 

 

Podczas Dnia Otwartego wyświetlane były prezentacje multimedialne, które obrazowały działalność danego koła naukowego, a także prezentowały jego przedstawicieli.

 

 

 

 

Wszyscy odwiedzający mieli okazję uczestniczyć w konkursach. Przedstawiciele Kół i Organizacji przygotowali pytania dotyczące tematyki, którą się zajmują, a zwycięzcy konkursów otrzymali nagrody. Przykładowe pytania to: „Jakie jest nazwisko opiekuna koła naukowego”, „W którym roku powstało koło?”, a także z dziedziny działalności koła naukowego Instytutu Badań nad Cywilizacjami: „Co to jest minaret?” 

 

 

Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem  ze strony studentów. „Bardzo ciekawy pomysł. Przyznaję, ze prawdopodobnie nie zainteresowałabym się działalnością w jakiejś organizacji, a dziś właśnie postanowiłam przyłączyć się do kolegów działających w kole naukowym. Prezentacja, którą miałam okazję obejrzeć naprawdę mnie zachęciła.” – mówi Ania, studentka II roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, jedna z uczestniczek imprezy.

Wszyscy, którzy postanowili uczestniczyć w Dniu Otwartym mogli oddać swój głoś na – według ich oceny – najlepiej przygotowane i prowadzone stoisko. W konkursie najwięcej głosów ex eaquo zdobyły: Koło Naukowe Instytutu Badań nad Cywilizacjam  oraz Samorząd Studencki

 

 

Zobacz materiał filmowy z przebiegu imprezy


Organizatorami I Dnia Otwartego Kół Naukowych i Organizacji Studenckich byli:
Dział Nauki, Dział Promocji, mgr Elżbieta Tarnawska – Katedra Ekonomii, mgr Joanna Poczynek – Katedra Finansów i Bankowości.

 

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

 

opublikowano: 12 listopada 2007 12:18

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry