Strona główna

Aktualności

Strona główna

Cisco Student Day


30 listopada 2007

30 listopada br., odbył  się na naszej Uczelni  „Cisco Student Day”. Studenci mogli zapoznać się ze strukturą firmy, specyfiką jej działania, a także jej procesem rekrutacyjnym i możliwościami podjęcia przez nich pracy w Cisco System Poland.

 

     Podczas spotkania grupa osób z Cisco System Poland, odpowiedzialna za rekrutację nowych pracowników przybliżyła przyszłym absolwentom możliwości kariery w firmie Cisco System.

     Specjaliści na początku opowiedzieli studentom o firmie Cisco i zakresie jej działań w Polsce. Dowiedzieli się oni jaki jest model biznesowy korporacji i jaką rolę odgrywają poszczególne osoby w Cisco System Poland. 

 


     Kolejnym tematem podjętym na spotkaniu było przygotowanie zainteresowanych osób pracą w międzynarodowej firmie, do składania aplikacji. Specjaliści starali się przybliżyć studentom jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, a także przedstawić i opowiedzieć o pierwszych krokach absolwentów w Cisco System. Zainteresowani mieli szansę na zapoznać się z procesem rekrutacyjnym Cisco od początku aż do momentu zatrudnienia. Po zakończonych prezentacjach, każdy miał okazję porozmawiać indywidualnie ze specjalistami z Cisco.

     Osoby, które w wyniku postępowania rekrutacyjnego zostaną zakwalifikowane do pracy w Cisco System będą miały okazję wyjazdu do Amsterdamu (europejska siedziba Cisco) na intensywne roczne szkolenie. Po jego zakończeniu będą pracować w Polsce dla Cisco Poland.

     Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ze strony studentów, którzy tłumnie przyszli, aby zapoznać się z możliwościami podjęcia pracy w międzynarodowej firmie Cisco System Poland.

 

opublikowano: 30 listopada 2007 17:23

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry