Strona główna

Oferta dla absolwentów PWSZ

Strona główna

Oferta dla absolwentów PWSZ


Oferta specjalna studiów II stopnia
dla absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Jarosławiu

 

 

Oferta skierowana jest w szczególności do absolwentów kierunków: Informatyka, Zarządzanie i marketing oraz Turystyka i rekreacja. Absolwentom tych kierunków oferujemy rozpoczęcie studiów II stopnia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na kierunkach: Informatyka, Ekonomia, Turystyka i rekreacja z pominięciem jakichkolwiek różnic programowych.
W przypadku absolwentów innych kierunków studiów pierwszego stopnia ukończonych na PWSZ w Jarosławiu oczywiście również istnieje możliwość kontynuacji kształcenia na studiach II stopnia w WSIiZ jednak w tym wypadku poszczególne przypadki będą rozstrzygane indywidualnie.

 

Kandydaci na studia w WSIiZ będą zobowiązani do przyjazdu do Rzeszowa jedynie na jeden zjazd miesięcznie (sobota, niedziela) na którym odbywać się będą zajęcia ćwiczeniowe, laboratoryjne i językowe oraz zajęcia wprowadzające do projektów i e-learningu, jak również część seminariów. Zajęcia wykładowe odbywać się będą w formie e-learningu oraz konsultacji w Jarosławiu. W ramach e-learningu studenci otrzymują bezpłatne materiały w formie multimedialnych kursów, natomiast konsultacje zazwyczaj będą miały formę wykładową w terminie ustalonym przez studentów i Uczelnię.

 

 

 

opublikowano: 16 stycznia 2008 13:53

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry