Strona główna

Kronika

Strona główna

Kronika: Wydarzenia 2008


 

 1.02.2008

 

 

1 lutego  w Tabernie pod Sosnami odbyła się ingremiacja - powitanie nowych pracowników uczelni oraz nowo wypromowanych doktorów. Społeczność akademicka WSIiZ w pięknym stylu przyjęła do swojego grona nowych pracowników naukowo-dydaktycznych.

 


 
29.02.2008

 


29 lutego 2008 r. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie otworzyła swoje drzwi dla maturzystów i ich rodziców. Podczas "Dnia Otwartego" wszyscy chętni mogli wziąć udział w targach kierunków studiów i specjalnych wykładach (m.in. o tym, jak zachować się na maturze ustnej, jak się uczyć, by się nauczyć i jakie znaczenie ma komunikacja niewerbalna). Wszyscy zainteresowani mogli także zwiedzić Uczelnię.

 


 

28.02.2008

 


Dnia 28 lutego 2008 r. w Hali Widowiskowej na Podpromiu odbyły się VIII Podkarpackie Targi Pracy - Rzeszowskie Dni Aktywności Studenckiej organizowane przez Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Impreza spotkała się z wielkim zainteresowaniem zarówno ze strony Wystawców, jak i osób poszukujących pracy.


Swoją ofertę prezentowało 54 Wystawców (Firm i Instytucji) z Podkarpacia oraz z całej Polski, a Targi odwiedziło kilka tysięcy osób poszukujących pracy oraz biorących udział w prezentacjach i warsztatach prowadzonych przez Firmy. 


Impreza miała na celu umożliwienie przeprowadzenia wstępnych rozmów kwalifikacyjnych i rozpoczęcie procesów rekrutacyjnych. Targi pozwoliły Przedsiębiorstwom na bliższy kontakt z przyszłymi pracownikami, były doskonałą okazją do promocji Firmy wśród potencjalnych klientów oraz do spotkań pracodawców różnych sektorów gospodarki z całego Regionu i Polski.

 


 

13- 14.03.2008

 

W dniach 13-14 marca wszyscy zainteresowani mogli odwiedzić stoisko Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania na Targach Edukacyjnych w Rzeszowie. Wszyscy maturzyści  mogli uzyskać dopowiedz na wszystkie nurtujące pytania dotyczące studiów. Oprócz udzielania informacji na temat oferty dydaktycznej, przeprowadziliśmy szereg konkursów z wiedzy o uczelni. Przez cały czas trwania targów wszyscy chętni mogli również wziąć udział w „Quizie ludzi z pasją” i wygrać cenne nagrody.

 


 

2.04.2008

 

Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 2 kwietnia 2008 roku, Wyższa Szkoła Społeczno – Gospodarcza w Tyczynie została włączona w struktury Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Tym samym studenci WSSG stali się studentami jednej z najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce. WSIiZ może teraz swoim żakom zaoferować jeszcze większą powierzchnię dydaktyczną, a także kolejny kierunek studiów – Socjologię.

 


 

17.04.2008

 

W dniu 17 kwietnia w Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej zostały otwarte  pierwsze na Podkarpaciu laboratoria chemii kosmetycznej oraz mikrobiologii i histologii. Będą służyć dydaktyce na kierunku Zdrowie Publiczne o specjalności kosmetologia ogólna. 

 


 

13.06.2008

 

13 czerwca 2008 r. odbyła się pierwsza graduacja studentów, którzy uczestniczyli w programie Jedno czesne dwa dyplomy, w ramach którego mogą otrzymać równolegle dwa dyplomy (WSIiZ oraz Purdue University’s Computer Graphics Technology Associate Program, Indianapolis, USA).Wręczenia dyplomów dokonał dr Mark W. Mc K. Bannatyne, Dyrektor Wydziału DCT, IUPUI w USA.


 

opublikowano: 17 czerwca 2008 11:28

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry