O UCZELNI :: Kronika: Studenci 2008
Strona główna

Kronika

Strona główna

Kronika: Studenci 2008


 28.02.2008

 


Dnia 28 lutego 2008 r. w Hali Widowiskowej na Podpromiu odbyły się VIII Podkarpackie Targi Pracy - Rzeszowskie Dni Aktywności Studenckiej organizowane przez Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Impreza spotkała się z wielkim zainteresowaniem zarówno ze strony Wystawców, jak i osób poszukujących pracy.


Swoją ofertę prezentowało 54 Wystawców (Firm i Instytucji) z Podkarpacia oraz z całej Polski, a Targi odwiedziło kilka tysięcy osób poszukujących pracy oraz biorących udział w prezentacjach i warsztatach prowadzonych przez Firmy. 


Impreza miała na celu umożliwienie przeprowadzenia wstępnych rozmów kwalifikacyjnych i rozpoczęcie procesów rekrutacyjnych. Targi pozwoliły Przedsiębiorstwom na bliższy kontakt z przyszłymi pracownikami, były doskonałą okazją do promocji Firmy wśród potencjalnych klientów oraz do spotkań pracodawców różnych sektorów gospodarki z całego Regionu i Polski.


 29.04.2008

 

 

29 kwietnia w studenckim klubie IndexPub odbyło się spotkanie z jednym z autorów książki „Marek Edelman. Życie. Po prostu” – Witoldem Beresiem. Wieczór rozpoczął monodram w wykonaniu Piotra Cyrwusa  oparty na biografii Marka Edelmana.
 Rzeszów był ostatnim z 18 polskich miast, w których zagościł ten niecodzienny projekt, stworzony w 65 rocznicę powstania w getcie warszawskim, aby przybliżyć i uhonorować wybitnego polskiego obywatela – Marka Edelmana. Cały projekt honorowym patronatem objęli prezydenci trzech największych polskich miast: Hanna Gronkiewicz – Waltz (Warszawa), Jerzy Kropiwnicki (Łódź) i Jacek Majchrowski (Kraków) oraz minister kultury i dziedzictwa narodowego Bogdan Zdrojewski.
Impreza spotkała się z ogromnym zainteresowaniem ze strony rzeszowskich studentów, którzy przybyli tak licznie, że brakło miejsc siedzących i część osób musiała na stojąco wysłuchać mondoramu oraz rozmowy z autorami.

 

opublikowano: 17 czerwca 2008 11:27

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry