Aktualności :: WSIiZ na Targach Edukacyjnych w Rzeszowie - ZOBACZ MATERIAŁ FILMOWY!
Strona główna

Aktualności

Strona główna

WSIiZ na Targach Edukacyjnych w Rzeszowie - ZOBACZ MATERIAŁ FILMOWY!


17 marca 2008

WSIiZ na Targach Edukacyjnych w RzeszowieW dniach 13-14 marca wszyscy zainteresowani mogli odwiedzić stoisko Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania na Targach Edukacyjnych w Rzeszowie.

 

 

 

Od godziny 9.00, zarówno w czwartek, jak i w piątek, maturzyści mogli spotkać się z wykładowcami oraz pracownikami Biura Karier, Działu Rekrutacji oraz Rzecznikiem Prasowym WSIiZ. Z pomocą naszych studentów i dziekanów staraliśmy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania dotyczące studiów oraz zaopatrzyć każdego w „zestaw” składający się z Informatora Rekrutacyjnego na najbliższy rok akademicki oraz krówek.

 


Oprócz udzielania informacji na temat oferty dydaktycznej, przeprowadziliśmy szereg konkursów z wiedzy o uczelni. Przez cały czas trwania targów wszyscy chętni mogli również wziąć udział w „Quizie ludzi z pasją” i wygrać kubek, smycz, torbę lub koszulkę oraz jeden z 10 odtwarzaczy mp3. Listę szczęśliwców prezentujemy poniżej.

 

MP3 Playera Creative otrzymują:

 

1. Dorota Kurczyk
2. Agnieszka Nycz
3. Jacek Olszewski
4. Andżelika Sroka
5. Jadwiga Podgórska
6. Marcin Leja
7. Magdalena Zegar
8. Rafał Homik
9. Joanna Muszytowska
10. Remigiusz Kubas


Zwycięzcom gratulujemy wiedzy i szczęścia. Szczegółowe informacje dotyczące odbioru nagrody znajdują się już na skrzynkach mailowych zwycięzców.

 


Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach, które odbędą się 31 marca w Stalowej Woli oraz 4 kwietnia w Przemyślu.

Opublikował: Szymon Taranda

opublikowano: 31 października 2008 08:16

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry