Strona główna

Aktualności

Strona główna

WSIiZ ZNOWU W CZOŁÓWCE!


2 kwietnia 2008

 

Wg najnowszego rankingu Wyższych Szkół Biznesu Home & Market, WSIiZ jest najlepszą uczelnią niepaństwową w Polsce południowo-wschodniej i jedną z dwóch najlepszych w całej Polsce kształcących na poziomie magisterskim.

 

 

W marcowym wydaniu miesięcznika Home & Market (marzec 2008) opublikowany został Ranking Prywatnych Wyższych Szkół Biznesu. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie po raz kolejny znalazła się w czołówce najlepszych uczelni niepaństwowych w Polsce.


Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania uplasowała się na 2 miejscu wśród  Prywatnych Wyższych Szkół Biznesu posiadających uprawnienia do kształcenia na poziomie magisterskim.

Zobacz zeskanowy materiał prasowy


W rankingu ogólnym WSIiZ zajęła miejsce 4  - wyprzedziły ją tylko 4 uczelnie, mające uprawnienia do nadawania tytułu doktora oraz jedna nadająca tytuł magistra. Nasza uczelnia, w tej kategorii, została najwyżej z wszystkich uczelni oceniona za możliwości rozwoju studentów.

Zobacz zeskanowy materiał prasowy


W podrankingu Uczelnie z najlepszą kadrą - WSIiZ zajęła 2 miejsce.  Nasza uczelnia jest tym samym najwyżej ocenianą w tej dziedzinie uczelnią na Podkarpaciu. 

Zobacz zeskanowy materiał prasowy


W podrankingu: Uczelnie z najwyższym poziomem edukacji, WSIiZ uplasując się na 7 miejscu wśród uczelni z całej Polski, została uznana, w tej kategorii, za najlepszą uczelnię w Polsce południowo - wschodniej.

Zobacz zeskanowy materiał prasowy

 

 

 

Zobacz wypowiedź prof.dr. hab.inż. Tadeusza Pomianka Rektora WSIiZ, zamieszczoną na łamach Magazynu Ekonomicznego Home&Market.


Wyniki powyższego Rankingu potwierdzają, że rozwój Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie skierowany jest we właściwym kierunku. Uczelnia poszerzając swoją ofertę dydaktyczną, oferując swoim studentom szeroką gamę kursów i certyfikatów międzynarodowych, stwarza nieograniczone możliwości ciągłego rozwoju. Nasza niezwykle bogata oferta „jedno czesne - dwa dyplomy”, dodatkowo pozwala żakom zdobywać cenne doświadczenie oraz dyplomy Uczelni Wyższych w wielu krajach całego świata, płacąc tylko jedno czesne. W kategorii „rozwój studenta” Komisja przyznała maksymalną i największą liczbę punktów właśnie naszej Uczelni. 
Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie tworzy wybitna kadra naukowców i praktyków, podejmująca trud kształcenia młodzieży. Nasz zespół kadrowy również został bardzo wysoko oceniony przez redakcję Home &Market.

 

 

 

Gratulacje Prezydenta Miasta Rzeszowa

 

 

 

    
 

 

opublikowano: 14 kwietnia 2008 14:31

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry