Aktualności :: Odbyła się promocja książki - Szkolnictwo wyższe w Polsce. Ustrój-prawo-organizacja
Strona główna

Aktualności

Strona główna

Odbyła się promocja książki - Szkolnictwo wyższe w Polsce. Ustrój-prawo-organizacja


1 lipca 2008

30 czerwca br. w Klubie Akademickim Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbyła sie promocja książki pod red. Profesora Stanisława Waltosia i dra Andrzeja Rozmusa pt. "Szkolnictwo wyższe w Polsce. Ustrój-prawo-organizacja.

 

Spotkanie poprowadził Prorektor ds. Nauki, Profesor Jerzy Chłopecki, który w kilku słowach przedstawił założenia książki, a następnie przekazał głos Profesorowi Waltosiowi. Profesor zaproponował na wstępie, żeby "skameralizować" atmosferę. Zachęcani przez Profesora zgromadzeni udali się do przygotowanych przez organziatorów stolików po kawę, ciastka i wino. W rozluźnionej atmosferze rozpoczęła sie część zasadnicza promocji.

 

        

 

Jako pierwszy głos zabrał dr Andrzej Rozmus, który w oparciu o prezentację multimedialną, przybliżył zgromadzonym treść poszczególnych rozdziałów będącej przedmiotem ptromocji książki.

 

        

 

Po tym wstępie, głos, tym razem jako moderator dyskusji, przejął Profesor Chłopecki. Z początku nieśmiało, z czasem coraz żywiej uczestnicy zadawali pytania i wygłaszali opinie. Całość okraszana była komentarzami i dygresjami Profesora Waltosia, co wpływało  niezwykle korzystnie na utrzymanie kameralnego nastroju spotkania.

 

      

 

      

 

Po ponad godzinnej dyskusji i podsumowaniu płynących z niej wniosków Pan Rektor Chłopecki zakończył część oficjalną promocji i zaprosil zebranych do rozmów kuluarowych.

 

Osoby zainteresowane szczegółami merytorycznymi omawianej książki mogą kontaktować sie z Zakładem Badań nad Szkolnictwem Wyższym WSIiZ, tel.: 017 866 11 03, e-mail:

 

Osoby zainteresowane zakupem moga kontaktować sie z Wydawnictwem WSIiZ, tel.: 017 866 11 44 lub drogą e-mailową, pod adresem:

Cena książki - 59 PLN.

 

 

Zobacz spis treści książki Szkolnictwo wyższe w Polsce. Ustrój-prawo-organizacja.

 

 


 

 
opublikowano: 1 lipca 2008 13:46

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry