Aktualności :: GLOBAL MANAGEMENT CHALLENGE
Strona główna

Aktualności

Strona główna

GLOBAL MANAGEMENT CHALLENGE


16 lipca 2008

Koło Naukowe Przedsiębiorczości ma przyjemność poinformować, iż zespół studentów WSIiZ w składzie: Paweł Bogaczewicz, Mihail Cebotari, Przemysław Czernicki, Łukasz Korzeniowski pewnie awansował do 2 etapu międzynarodowego konkursu Global Management Challenge Euromanager 2008.

Studenci uzyskali 16-ty wynik wśród 371 drużyn biorących udział w 1 etapie i tym samym znaleźli się w gronie 128 zespołów, które rywalizować będą o udział w finale.

 

Sukces zespołu jest tym bardziej znaczący, że w konkursie, obok studentów, biorą udział menedżerowie wiodących firm działających na polskim rynku. Studenci naszej uczelni będą jedynym zespołem, który reprezentować będzie Podkarpacie w 2 etapie konkursu.


GLOBAL MANAGEMENT CHALLENGE to największe międzynarodowe przedsięwzięcie oparte na symulacjach biznesowych. Jest to unikalny na naszym rynku konkurs, który zgodnie z ideą przewodnią "NAUKA PRZEZ PRAKTYKĘ" służy weryfikacji i poszerzaniu wiedzy z zakresu zarządzania całym przedsiębiorstwem. Jego celem jest również promocja uczestniczących osób oraz firm, które nie boją się nowych rozwiązań i aktywnie uczestniczą w procesie rozwoju kadry menedżerskiej.

 


opublikowano: 16 lipca 2008 14:50

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry