Strona główna

Aktualności

Strona główna

Birety w górę! I po graduacji!


21 lipca 2008

Birety w górę! I po graduacji!

Dla studentów studiów magisterskich i inżynierskich Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, to chyba najważniejsze wydarzenie w tym roku. Graduacja, to w końcu coś w rodzaju „przejścia do cywila”. A takie wydarzenie wypada pamiętać długo!

 

 

A skoro tak… podczas piątkowych uroczystości -„rozbitych” na dwie części - musiało być wyjątkowo uroczyście! I było…  wszystko, czego oprawa takiego wydarzenia wymaga: od obecności najważniejszych osób na uczelni, z Rektorem prof. Tadeuszem Pomiankiem na czele, mądrych przemówień, nagród aż po tradycyjne fruwanie studenckich biretów.

Z radością, chociaż także z pewnym - jakby nie było - żalem, informujemy więc, że mury naszej uczelni w ostatni piątek opuściło w sumie 483 studentów z 3 kierunków - ekonomia, informatyka i socjologia.

 

  

 


Kilkoro z nich z nich, za swoje znakomite wyniki w nauce, zostało uhonorowanych także nagrodami:  Semper Primus otrzymali Dariusz Malec, Edyta Lorek, Katarzyna Przydział i Krzysztof Kulik. Nagrodę Rektora WSIiZ otrzymał w tym roku Grzegorz Gajewski.


Co chyba zrozumiałe, uroczystość miała swój - już raczej mniej oficjalny - ciąg dalszy… w uczelnianym pubie Index.  Ale o tym już cicho szaaaaaaa…


Redakcja Portalu raz jeszcze gratuluje i życzy powodzenia w „cywilnym” życiu…

 

 

opublikowano: 24 lipca 2008 10:51

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry