Strona główna

Aktualności

Strona główna

To będzie „jego” firma…


18 lipca 2008

To będzie „jego” firma…

Kreatywność i ogromne praktyczne umiejętności… To właśnie dzięki nim studenci rzeszowskiej WSIiZ tak często zdobywają laury także w dużych konkursach, ogłaszanych przez rządowe i samorządowe instytucje lub wielkie komercyjne przedsiębiorstwa.

 

Marcin Ogonowski, student III roku licencjackich studiów na kierunku: Informatyka i ekonometria, na specjalności systemy i sieci komputerowe, zdobył pierwszą nagrodę w konkursie na nazwę i logo jednej z wiodących firm informatycznych Podkarpacia - poinformował Portal WSIiZ dr Maciej Ulita, rzecznik uczelni - Konkurs współorganizowało Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

 

Mało tego, wyróżnienia w tym konkursie otrzymali także: Edyta Gonet i Władysław Krawiec - również studenci Informatyki i Ekonometrii WSIiZ.

 

Rzecznik nie chciał niestety, zasłaniając się regulaminem konkursu, ujawnić "zwycięskiej nazwy". Trudno… Niebawem i tak się dowiemy…

 

Sukces Marcina, Edyty i Władysława, jest kolejnym w ostatnim czasie znakomitym osiągnięciem studentów WSIiZ. Kilka tygodni temu informowaliśmy o zwycięstwie naszej studentki - Joanny Szuby - w konkursie graficznym na logo promujące Krosno.

 

Gratulujemy i prosimy o więcej!
opublikowano: 23 lipca 2008 08:55

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry