Strona główna

Aktualności

Strona główna

Termin składania prac do Konkursu na Najlepszą Pracę Dyplomową


21 lipca 2008

Termin składania prac do Konkursu na Najlepszą Pracę Dyplomową

A kto powiedział, że po napisaniu i obronie pracy licencjackiej czy magisterskiej, człowiekowi muszą zostać tylko wspomnienia i poczucie odbębnionego obowiązku? Zresztą, warto potraktować go poważnie, bo… korzyści mogą być bardzo wymierne!

 

Od propozycji atrakcyjnej i nieźle płatnej pracy lub stażu, aż po cenne nagrody, które są w stanie zrekompensować trud i czas włożony w napisanie dobrej pracy. To również swoista próba ognia, przed wkroczeniem na ścieżkę zawodowej kariery.

A skoro już przy tej ostatniej jesteśmy… Biuro Karier - właśnie! - Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie przypomina, że zbliża się termin składania prac w Konkursie na Najlepszą Pracę Dyplomową. Mija on 14 sierpnia! W konkursie mogą brać udział studenci kończący studia wszystkich kierunków i wszystkich stopni - od licencjackich, przez inżynierskie aż po studia magisterskie. Dokładny regulamin konkursu można znaleźć na stronie internetowej Biura Karier: www.bk.wsiz.rzeszow.pl.

 

Zerknęliśmy tam i my. I… także w tym konkursie, na autorów najlepszych prac czekają cenne finansowe nagrody - nawet po 1,5 tys. zł. Przewidziano również pulę na wyróżnienia.

Laureaci i uczestnicy konkursu mogą liczyć również na „coś dla ciała” - uroczysty bankiet po rozdaniu nagród!A co..?! Naprawdę! Tak stoi w regulaminie!

No to jeszcze jedno - na stronie Biura Karier WSIiZ, można też sprawdzić informację na temat podobnych i aktualnie trwających ogólnopolskich konkursów. A jest ich teraz całkiem spory wysyp i ogłaszają je nawet najbardziej szacowne instytucje w kraju. W niektórych konkursach główne nagrody sięgają nawet kilkunastu tysięcy złotych.
opublikowano: 23 lipca 2008 14:01

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry