Aktualności :: Termin składania prac do Konkursu na Najlepszą Pracę Dyplomową
Strona główna

Aktualności

Strona główna

Termin składania prac do Konkursu na Najlepszą Pracę Dyplomową


21 lipca 2008

Termin składania prac do Konkursu na Najlepszą Pracę Dyplomową

A kto powiedział, że po napisaniu i obronie pracy licencjackiej czy magisterskiej, człowiekowi muszą zostać tylko wspomnienia i poczucie odbębnionego obowiązku? Zresztą, warto potraktować go poważnie, bo… korzyści mogą być bardzo wymierne!

 

Od propozycji atrakcyjnej i nieźle płatnej pracy lub stażu, aż po cenne nagrody, które są w stanie zrekompensować trud i czas włożony w napisanie dobrej pracy. To również swoista próba ognia, przed wkroczeniem na ścieżkę zawodowej kariery.

A skoro już przy tej ostatniej jesteśmy… Biuro Karier - właśnie! - Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie przypomina, że zbliża się termin składania prac w Konkursie na Najlepszą Pracę Dyplomową. Mija on 14 sierpnia! W konkursie mogą brać udział studenci kończący studia wszystkich kierunków i wszystkich stopni - od licencjackich, przez inżynierskie aż po studia magisterskie. Dokładny regulamin konkursu można znaleźć na stronie internetowej Biura Karier: www.bk.wsiz.rzeszow.pl.

 

Zerknęliśmy tam i my. I… także w tym konkursie, na autorów najlepszych prac czekają cenne finansowe nagrody - nawet po 1,5 tys. zł. Przewidziano również pulę na wyróżnienia.

Laureaci i uczestnicy konkursu mogą liczyć również na „coś dla ciała” - uroczysty bankiet po rozdaniu nagród!A co..?! Naprawdę! Tak stoi w regulaminie!

No to jeszcze jedno - na stronie Biura Karier WSIiZ, można też sprawdzić informację na temat podobnych i aktualnie trwających ogólnopolskich konkursów. A jest ich teraz całkiem spory wysyp i ogłaszają je nawet najbardziej szacowne instytucje w kraju. W niektórych konkursach główne nagrody sięgają nawet kilkunastu tysięcy złotych.
opublikowano: 23 lipca 2008 14:01

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry