Aktualności :: Kierunek... Harvard!
Strona główna

Aktualności

Strona główna

Kierunek... Harvard!


25 lipca 2008

Kierunek... Harvard!

Od momentu udostępnienia naszego nowego Portalu szerszej publiczności, do naszej redakcji dotarło sporo maili. Za wszystkie dziękujemy i prosimy o więcej. Wszystkie Wasze opinie są dla nas bardzo cenne.

 

Wypada jednak odpowiedzieć także tym, którzy przyzwyczajeni do starego portalu, zadają nam pytanie - dlaczego postanowiliśmy nieco go „odrestaurować”?

 

Hmmm… odpowiemy może tak… nieco na „okrętkę”:

 

Przymierzając się do prac nad odświeżeniem wizerunku portalu, WSIiZ przeprowadziła w ubiegłym roku duże badania ankietowe. Wzięło w nich udział ponad 700 respondentów. I jak to bywa w przypadku takich badań, pytano ich o plusy i minusy internetowej wizytówki naszej uczelni.

 

Niby wyniki badań były całkiem pozytywne, ale… uwagę opracowujących ankiety zwróciła pewna opinia, z której wynikało, że w sumie nie mamy się z czego cieszyć, bo Harvard to jednak ma lepszy portal internetowy od nas!

 

Ha… I co w takiej sytuacji byście zrobili?! Harvard Harvardem, ale… swoją godność też mamy!

 

Prace nad nowym Portalem ruszyły więc z kopyta! No dobrze… z kopytka... Ich efekty możecie już jednak sami oglądać.

 

A tajemniczemu respondentowi, który nam z Harvardem „wjechał na honor” mimo wszystko dziękujemy. Gdyby nie on, to kto wie… No i proszę, jak to czasem - nawet przez przypadek - można „pchnąć” historię chociaż troszeczkę do przodu…

 

Oczywiście nadal prosimy o uwagi i opinie… Prosimy też jednak o to, abyście mimo wszystko pamiętali o tym, że: „nie od razu Harvard zbudowali”.

 

ZOBACZ NOWY PORTAL WSIiZ

opublikowano: 25 lipca 2008 16:05

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry