Aktualności :: Sportowy świat zjeżdża do... Kielnarowej
Strona główna

Aktualności

Strona główna

Sportowy świat zjeżdża do... Kielnarowej


30 lipca 2008

Sportowy świat zjeżdża do… Kielnarowej

 

Komfort, jakość techniczna wyposażenia, kompleksowość świadczonych usług - trudno się dziwić, że Centrum Turystyki i Rekreacji w Kielnarowej, należące do Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, coraz częściej przyciąga ekipy znanych klubów sportowych, a nawet narodowe reprezentacje.


Jak pochwalił się ostatnio mediom Wiesław Pajda, szef ośrodka w Kielnarowej, do tej pory gościł on u siebie w sumie 18 ekip - od siatkarzy, piłkarzy, aż po badmintonistów… Zjeżdżają drużyny żeńskie i męskie. Co ciekawe, Centrum upodobali sobie sportowcy z Bliskiego Wschodu. Kielnarowa gościła już bokserów z Kataru, siatkarzy z Omanu. Już zapowiedziały się ekipy z kolejnych arabskich krajów…

Dla wszystkich, Centrum Turystyki i Rekreacji w Kielnarowej okazało się znakomitym miejscem do szlifowania formy. Baza treningowa nie odbiega od tej, jaką dysponują najlepsze ośrodki w kraju. Ba, niektóre urządzenia są tak nowoczesne, że podobnych ze świecą trzeba by szukać w całej Polsce!

A po wyczerpujących treningach - stadnina koni, rowery, sauna, gabinety odnowy biologicznej, ścieżki spacerowe… - to wszystko sprawia, że niektórym ekipom - jak chwalą się pracownicy Centrum - bynajmniej nie jest łatwo rozstać się z ośrodkiem.

Spora tu również zasługa pracowników ośrodka, którzy starają się wręcz rozpieszczać swoich gości i stać ich nawet na to, żeby zafundować im - tak, jak miało to miejsce w przypadku siatkarek dwóch znanych polskich drużyn - odrobinę szaleństwa: darmowe zabiegi kosmetyczne…

Na co dzień Centrum w Kielnarowej służy jednak studentom Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania. To zresztą dla nich właśnie powstało ono w pierwszej kolejności .
Cóż, wydaje sie zresztą, że takie właśnie, od samego początku, było założenie władz uczelni: najpierw stwórz komuś warunki, a później wymagaj… Obie strony - uczelnia i studenci - zyskują wówczas więcej, niż gdyby postąpiono odwrotnie.

O ofercie Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ przeczytasz także tutaj: www.kielnarowa.wsiz.pl.

opublikowano: 31 lipca 2008 08:33

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry