Strona główna

Aktualności

Strona główna

Rozpoczyna się II Tura Rekrutacji


5 sierpnia 2008

Rozpoczyna się II Tura Rekrutacji

Szansa dla tych, którzy nie zdążyli, bo… wahali się do ostatniej chwili lub pomysł na przyszłość przyszedł im do głowy dopiero teraz! Od najbliższego poniedziałku (11.08.) w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, rozpoczyna się kolejna tura rekrutacji.

Socjologia społeczności wirtualnych, administracja bezpieczeństwa publicznego, informatyka medyczna, studia azjatyckie, zarządzanie projektami internetowymi i marketing internetowy - to tylko niektóre z nowych propozycji WSIiZ w tym roku akademickim.

Szczególne zainteresowanie kandydatów powinna wzbudzić w tym roku socjologia, którą WSIiZ przejął w spadku po tyczyńskiej Wyższej Szkole Społeczno-Gospodarczej. Kierunek został przede wszystkim wzmocniony kadrowo - liczba samych profesorów wzrosła tam z dwóch do kilkunastu.

Wzbogacono również ofertę kształcenia: zadbano o specjalności dla tych, których bardziej pociąga zgłębianie współczesnych i mało jeszcze zbadanych zjawisk społecznych, jak i dla tych, którzy poznawanie socjologii woleliby zacząć od jej bardziej klasycznych zagadnień i subdyscyplin.

Szczegółową ofertę WSIZ i warunki jakie trzeba spełnić podczas rekrutacji, poznasz w Dziale Rekrutacji.

opublikowano: 5 sierpnia 2008 12:18

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry