Aktualności :: I wielkich ciągnie do RAII-u!
Strona główna

Aktualności

Strona główna

I wielkich ciągnie do RAII-u!


7 sierpnia 2008

I wielkich ciągnie do RAII-u!

 

„Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, został partnerem Rzeszowskiej Akademii Innowacji Internetowych - poinformował Portal Mateusz Tułecki, pomysłodawca, koordynator projektu i pracownik naukowy Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Nie trzeba było długo czekać, aby RAII - nowatorski pomysł WSIiZ i jej Centrum Studiów Podyplomowych, wywołał niemałe zamieszanie w branżowym światku w całej Polsce. Zaczęło się od pozytywnych komentarzy na portalach i w blogach, w rodzaju: „Fakt faktem stricte praktyczne podyplomowe studia mogą okazać sie strzałem w dziesiątkę. I nie będę ukrywał, że moim zdaniem WSIZ jest jedną z najlepszych i najlepiej rozwijających się uczelni prywatnych w Polsce.”

Trudno się dziwić, że po podobnych rekomendacjach i przy umiejętnej promocji, na Rzeszowską Akademię Innowacji Internetowych zwrócił uwagę także IAB Polska - Związek Pracodawców Branży Internetowej.

- Ufunduje on stypendium dla najlepszego studenta na kierunku: marketing internetowy - informuje Mateusz Tułecki - Stypendium zostanie wypłacone po zakończeniu studiów, jako zwrot kosztów.

Do fundowania podobnych stypendiów przymierzają się też inni:
- Na przykład Agencja Interaktywna Opcom, wchodząca w skład Grupy Eskadra, a uhonorowana przez czasopismo Media&Marketing, tytułem Agencji Marketingu Zintegrowanego Roku 2008 - dodaje Mateusz Tulecki - Rozmowy z kolejnymi partnerami nadal trwają.

RAII - na dobry początek - proponuje do wyboru dwa kierunki studiów: zarządzanie projektami internetowymi oraz marketing internetowy. Oba w trybie zaocznym.

Oferta adresowana jest głównie do praktyków: ”menedżerów marketingu, informatyków, programistów, grafików, specjalistów ds. reklamy”… Uczyć ich będą zresztą również praktycy, którzy na niejednym już internetowym projekcie „sklikali” zęby: Dominik Kaznowski (Gazeta.pl, IAB, PBI), Marcin Jagodziński (Blip, Gadu-Gadu), Sebastian Kwiecień (Venture Incubator, do niedawna Monetto a wcześniej Janmedia), Marcin Sulikowski (do niedawna e-point), Michał Szot (Onet) - te nazwiska stanowią dobrą rekomendację dla RAII i gwarancję powodzenia nowego projektu edukacyjnego rzeszowskiej WSIiZ.

Chcesz się dostać do RAII-u? Wejdź na www.raii.pl

opublikowano: 8 sierpnia 2008 12:10

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry