Strona główna

Aktualności

Strona główna

Teraz Wiedeń im w głowie…


9 września 2008

Teraz Wiedeń im w głowie…

 

Rafał Rykała i Radosław Ślusarczyk - studiujący ekonomię w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, zakwalifikowali się do półfinału polskiej edycji Międzynarodowego Konkursu Wiedzy Biznesowej EBL*C.

Półfinał odbędzie się 24 października, we Wrocławiu. Reprezentanci WSIiZ staną w konkursowe szranki z 30 młodymi ludźmi z całej Polski. Jeśli powiedzie się im i tym razem, pod koniec listopada wyjadą na finał konkursu do Wiednia!

Honorowy Patronat nad Konkursem objął dr Alfred Längle, Ambasador Austrii w Polsce oraz Business Centre Club. Tytuł Patrona przyjęło Forum Obywatelskiego Rozwoju-FOR, a Partnera Organizacyjnego – Zachodnia Izba Gospodarcza z siedzibą we Wrocławiu.

A tak swoją drogą - i niech będzie, że się chwalimy - wygląda na to, że WSIiZ nie tylko przyciąga talenty z różnych dziedzin nauki, ale... jest też szczęśliwym miejscem dla tych, którzy próbują swoich sił w różnego rodzaju konkursach. Spośród startujących w EBL*C, w konkursowym centrum egzaminacyjnym we WSIZ, do półfinału dostało się w sumie aż 5 osób.

opublikowano: 9 września 2008 11:32

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry