Aktualności :: Z "Salonu" na "Salon"… Warto było!
Strona główna

Aktualności

Strona główna

Z "Salonu" na "Salon"… Warto było!


25 września 2008

 


Kilka tysięcy rozdanych informatorów, tłumy młodych ludzi okupujących stoisko, gwar i… znakomita zabawa. Tak zapamiętają WSIiZ wszyscy ci, którzy odwiedzili ostatni „Salon Maturzystów” - zarówno ten w Rzeszowie, jak i w Krakowie.

 

I… w zasadzie nie było żadnej różnicy, czy młodzież, która zawitała na targowe stoisko WSIiZ, pochodziła z Małopolski, czy też z Podkarpacia. Oferta uczelni okazała się jednakowo atrakcyjna dla młodzieży z obu regionów.

 

Widać to było także po znikających informatorach z ofertą uczelni. I w Krakowie, i w Rzeszowie, pracownicy Działu Promocji WSIiZ szybko przestawali liczyć, ile ich już „zeszło”, a skupiali się na pilnowaniu, aby ich przypadkiem nie zabrakło.

 

 

 

 

A które kierunki studiów cieszyły się wśród młodzieży największym wzięciem?

 

- Maturzystów z Krakowa najbardziej chyba interesowały: ratownictwo medyczne i zdrowie publiczne - mówią dziewczyny z Działu Promocji WSIZ, które przez ostatnie trzy dni „zaliczyły” prawdziwy targowy maraton - W Rzeszowie pytania dotyczyły właściwie wszystkich oferowanych przez nas kierunków.

 

A pytań było chyba całkiem sporo, o czym może świadczyć chociażby stan strun głosowych zespołu obsługującego oba „Salony Maturzystów”.

 

Renoma rzeszowskiej WSiZ - z roku na rok - cały czas rośnie. Pomaga w tym oczywiście wysoka pozycja uczelni we wszystkich właściwie, prestiżowych rankingach szkół wyższych. O sukcesach naukowców rzeszowskiej uczelni także często bywa dość głośno w mediach. Największą jednak „robotę” wykonują tu chyba sami studenci i absolwenci WSIiZ, którzy polecają uczelnię swoim młodszym kolegom.
 

A że ostatnimi czasy, świat zrobił się... hmm... tak jakby jeszcze nieco mniejszy, pracownicy Działu Rekrutacji odbierają telefony z pytaniami od młodych ludzi już niemal z całej Polski.

 

 

 

opublikowano: 25 września 2008 13:03

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry