Strona główna

Aktualności

Strona główna

Spotkanie informacyjne w ramach Programu Erasmus 2008/09


30 września 2008

Spotkanie informacyjne w ramach Programu Erasmus 2008/09

Jedni twierdzą, że na zagranicznych uczelniach studenci mają więcej luzu. Inni, że wręcz odwrotnie - „śrubka” jest im przykręcana tak mocno, że aż gwint trzeszczy… Nie ma innego sposobu, żeby się o tym przekonać, jak tylko samemu posmakować studenckiego życia na jakiejś zagranicznej uczelni.


I taką właśnie możliwość daje swoim studentom Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania. A wszystko to dzięki - i to już od blisko 9 lat - uczestnictwu rzeszowskiej uczelni w Programie Erasmus.

- Rozpoczęła się rekrutacja studentów na wyjazdy studyjne w ramach Programu Erasmus 2008/2009! - poinformowała nas Marta Sikorska-Rokita, Koordynator Programu Erasmus z Działu Współpracy z Zagranicą WSIiZ - Spotkanie informacyjne dla kandydatów odbędzie się 8 października 2008 o godz. 10 w sali RA-138.

Po szczegółowe informacje dotyczące obecnego naboru, Marta Sikorska-Rokita odsyła na stronę Działu Współpracy z Zagranicą.

Od siebie dodamy tylko, że jeśli ktoś marzy o zagranicznych edukacyjnych wojażach (a spełnia wymagane warunki), warto aby pojawił się na zapowiadanym spotkaniu. Tym bardziej, że na podjęcie ostatecznej decyzji i złożenie wniosku wyjazdowego, nie będzie później już zbyt wiele czasu. Termin upływa 14 października.

Wóz, albo przewóz - w życiu najczęściej wygrywają ci, którzy szybko podejmują decyzje i nie boją się nowych wyzwań.

A co można „wygrać”? O, przepraszamy, ale to już sprawdźcie sobie sami! Poczytajcie sobie wspomnienia studentów WSIiZ, którzy skorzystali już z szansy wyjazdu i nauki na zagranicznej uczelni.

opublikowano: 1 października 2008 11:17

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry