Aktualności :: Rzeszów-Tyczyn-Kielnarowa: jedźcie za darmo!
Strona główna

Aktualności

Strona główna

Rzeszów-Tyczyn-Kielnarowa: jedźcie za darmo!


2 października 2008

Rzeszów-Tyczyn-Kielnarowa: jeździcie za darmo!

 

Ważna informacja dla studentów, nie tylko I roku, którzy chcą skorzystać z darmowego transportu uczelnianymi autobusami do Tyczyna i Kielnarowej!

Jeśli nie jesteście zmotoryzowani, WSIiZ zadbał o to, abyście nie ponosząc dodatkowych kosztów, bez spóźnienia, docierali na zajęcia w uczelnianych Kampusach w Tyczynie i Kielnarowej.

Warunek jest jeden: musicie zarezerwować sobie miejsce w uczelnianych autobusach. Przyjedzie tyle autobusów, ile naprawdę będzie trzeba... jeden, dwa lub więcej.

Żeby zapewnić sobie miejsce w autobusie, należy zalogować się do systemu Wirtualna Uczelnia. Znajdźcie zakładkę „Studenci”, a później, na samym dole - „Rezerwacja przejazdów”. Tam właśnie „zaklepiecie” sobie darmowe przejazdy między obiektami WSIiZ, sprawdzicie też aktualny rozkład jazdy uczelnianych autobusów.

I jeszcze jedno – system rezerwacji został tak skonstruowany, że rezerwacji należy dokonywać przynajmniej na trzy dni wcześniej. Rezerwacja w ostatniej chwili, za 5 dwunasta, nie będzie możliwa!

Ktoś kto pojawi się na przystanku bez rezerwacji miejsca, może zostać wpuszczony do autobusu jedynie pod warunkiem, że będą wolne miejsca. Jednak lepiej na to nie liczyć. I co więcej… w przypadku nie dostania się do autobusu nie można mieć pretensji.

Spokojnie, to żadna filozofia… Poza tym -„pierwsze koty za płoty”. A może raczej - „pierwsze szusy za wsizobusy”. Zresztą… przez najbliższych kilka lat, miłych niespodzianek czeka Was jeszcze sporo.

Zapraszamy na Wirtualną Uczelnię! Naprawdę nie ma na co czekać!

 

opublikowano: 2 października 2008 13:03

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry