Strona główna

Aktualności

Strona główna

Regionalny Zjazd Szkolnych Klubów Europejskich ”Podkarpackie obchody Roku Dialogu Międzykulturowego''


22 października 2008

Regionalny Zjazd Szkolnych Klubów Europejskich ”Podkarpackie obchody Roku Dialogu Międzykulturowego''

Zjazd Szkolnych Klubów Europejskich to cykliczne przedsięwzięcie organizowane przez Regionalne Centrum Informacji Europejskiej dla Opiekunów oraz uczniów należących do SKE.

Realizacja spotkania klubów europejskich w br. została zaplanowana w ramach projektu ''Unia Europejska z klimatem - 2008'' współfinansowanego ze środków Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej,

Tematem przewodnim tegorocznego Zjazdu SKE będzie prezentacja współpracy międzynarodowej szkół z województwa podkarpackiego, doświadczeń klubów europejskich ze szczególnym uwzględnieniem grantów propagujących dialog międzykulturowy.

Wszyscy uczestnicy będą mogli także wziąć udział w konkursie organizowanym w dniu forum - 21 listopada 2008 r. w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zrządzania przy ul. Sucharskiego 2 w Rzeszowie.

Zapraszamy do udziału przedstawicieli SKE działających na terenie województwa podkarpackiego - maksymalnie 4 osoby z danej szkoły.

Szkoły, które chciałyby zaprezentować swoje osiągnięcia w zakresie obchodów Roku Dialogu Międzykulturowego oraz zrealizowane projekty obejmujące kontekst dialogu kultur prosimy o kontakt pod nr tel. 017 866 12 84 lub e-mailem na adres: najpóźniej do dnia 31 października br.

Udział w zjeździe jest nieodpłatny. Koszty związane z organizacją spotkania pokrywają organizatorzy (oprócz kosztów dojazdu).

Organizatorzy zastrzegają, że osoby, które nadeślą zgłoszenia po wyczerpaniu limitu miejsc nie będą brały udziału w spotkaniu. Stosowna informacja o wyczerpaniu limitu miejsc będzie zamieszczona na stronie internetowej RCIE.

Karta zgłoszeniowa i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie www.rcie.rzeszow.pl (w zakładce „Przedsięwzięcia”).

opublikowano: 24 października 2008 15:17

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry