Strona główna

Aktualności

Strona główna

Pożegnanie… ale nie na długo!


21 listopada 2008

Pożegnanie… ale nie na długo!

Gratulacje, przemówienia władz, uściski, łzy wzruszenia i pamiątkowe zdjęcie. Temu wszystkiemu przez ostatnie dwa dni w murach Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie nie było końca. A wszystko dlatego, że blisko 2 500 absolwentów odebrało dyplomy ukończenia studiów i opuściło mury Uczelni. Oby nie na długo…

 

- Jest dobrym zwyczajem, że absolwenci po ukończeniu studiów, nadal utrzymują związki z Uczelnią – powiedział w swoim przemówieniu do absolwentów Rektor WSIiZ, prof. Tadeusz Pomianek.

 

I trzeba przyznać, że WSIiZ od lat robi wszystko, aby stało się to również jej tradycją. Wygląda też na to, że to się udaje. Absolwenci mogą korzystać z pomocy Stowarzyszenia Społeczno-Ekonomicznego ABSOLWENT. Jego prezes, Marcin Leszczyński, zachęcał do tego, by przystąpić do Stowarzyszenia i korzystać ze wszystkiego, co ono oferuje. A jego głównym atutem jest to, że „wiąże” losy absolwentów, nie pozwala zgubić się starym przyjaciołom z czasów studiów, ale przede wszystkim pomaga absolwentom rozwinąć biznesowe skrzydła.


Absolwenci mogą też liczyć na pomoc uczelnianego Biura Karier i udział w bezpłatnych szkoleniach. Zarówno jego pracownicy, jak i załoga Stowarzyszenia "Absolwent", gorąco zachęcali więc odchodzących studentów do utrzymywania związków z uczelnią.

 

Do tradycji Uczelni wpisał się piękny zwyczaj, wedle którego absolwenci po Graduacji, zabierają ze sobą birety. Każdy, kto w birecie przyszedł w środę i czwartek wieczorem przybył, do Klubu Index w rzeszowskim Rynku, mógł liczyć na lampkę szampana i roztańczoną zabawę do białego rana.

 

 

Już wkrótce będzie dostępna obszerna galeria zdjęć z tej uroczystości.

 

Do gratulacji chcemy dołączyć się także my, redakcja Portalu WSIiZ. Życzymy nie tylko sukcesu w sferze zawodowej, ale przede wszystkim tam, gdzie jest to najważniejsze, w życiu prywatnym. W końcu studia, to przede wszystkim szkoła życia… oby było ono udane.

Opublikowano przez:
Szymon Taranda
opublikowano: 21 listopada 2008 10:52

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry