Strona główna

Aktualności

Strona główna

A gdyby tak... dorobić sie na krachu?


3 grudnia 2008

A gdyby tak... dorobić sie na krachu?

Strach ma wielkie oczy? Podobno tak… Problem w tym, że kryzys, który od wielu miesięcy trawi światową gospodarkę sprawił już, że nawet największym życiowym optymistom oczy niemal zaczęły wyskakiwać z orbit. Takiego krachu nie było od kilkudziesięciu lat!


Oczywiście i ten kryzys - tak jak wszystkie poprzednie - kiedyś minie. Ba, dla wielu jest to również znakomity moment, żeby się… dorobić!

I właśnie wyjaśnieniu mechanizmów obecnego krachu gospodarczego, uchwyceniu jego przyczyn, ale i dostrzeżeniu pewnych szans na wyjście z niego z sukcesem, poświęcone było seminarium otwarte: ”Kapitał podczas kryzysu - czyli o tym, jak inwestować by nie stracić”, które odbyło się 3 grudnia 2008 roku w siedzibie WSIiZ. Jego organizatorami było studenckie Koło Naukowe - Ekonomia XXI W działające we WSIiZ. Jego opiekunem KN Ekonomia XXI w. jest dr Anna Miarecka.

Seminarium zorganizowano głównie dla tych, którzy interesują się ekonomią. Jednak i ci, którzy z prawami ekonomii są raczej na bakier i do ich wyobraźni nie trafiają żadne wskaźniki makroekonomiczne, również mogli sporo skorzystać. A choćby podczas wykładu dr Zbigniewa Chmielewskiego - „Kryzys finansowy oczami mediów”.

opublikowano: 4 grudnia 2008 13:21

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry