Aktualności :: Winnicami podbiła Kapitułę
Strona główna

Aktualności

Strona główna

Winnicami podbiła Kapitułę


4 grudnia 2008

Winnicami podbiła Kapitułę

 

Magdalena Dul, „świeżo upieczona” pani magister Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, zdobyła główną nagrodę w ogólnopolskim konkursie „na najlepszą pracę magisterską z zakresu gospodarki turystycznej”. Zorganizowało go Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Temat pracy Magdaleny Dul brzmiał: „Winnice jako specyficzny produkt turystyczny Polski - metody promocji”. Napisała ją pod kierunkiem prof. Jana Krupy.

Była to już szósta edycja tego konkursu. Jak w oficjalnym komunikacie poinformował minister Mirosław Drzewiecki, minister sportu i turystyki, z przyznaniem głównej nagrody Magdalenie Dul, nie było żadnych wątpliwości. Kapituła konkursu przyznała ją jednomyślnie!

 

- Serdecznie gratuluję laureatkom i promotorom nagrodzonych prac. Dziękuję również wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie za zainteresowanie problematyką gospodarki turystycznej - napisał minister Mirosław Drzewiecki.

A wracając jeszcze do pani Magdaleny - wygląda na to, że jej praca robi swego rodzaju furorę.

- Wcześniej została ona również doceniona i nagrodzona w konkursie na najlepszą pracę dyplomową WSIiZ - poinformowała Portal Barbara Stanek z uczelnianego Biura Karier, które było organizatorem konkursu.

Podczas Uroczystej Graduacji z rąk prof. Tadeusza Pomianka otrzymała Nagrodę Rektora, za wyniki i osiągnięcia podczas studiów.

Gratulujemy!


Fot. Szymon Taranda

Opublikowano przez:
Andrzej Baran

 

opublikowano: 5 grudnia 2008 10:27

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry