Aktualności :: Ameryka kusi studentów WSIiZ
Strona główna

Aktualności

Strona główna

Ameryka kusi studentów WSIiZ


17 grudnia 2008

Ameryka kusi studentów WSIiZ

Jak co roku, w ramach programu Work & Travel, na studentów z Polski czeka w USA mnóstwo ofert - edukacyjnych i pracy. Do skorzystania z nich zachęcał studentów WSIiZ Aaron Daviet, wicekonsul generalny USA w Krakowie.

 

Nasi studenci mogą wybierać spośród ofert pracy m.in. w hotelach, restauracjach, parkach rozrywki i tych przyrodniczych… Nie są to oczywiście eksponowane stanowiska, ale takie, które - drugiej strony - gwarantują jako taki zarobek, a przy okazji możliwość szlifowania języka angielskiego. A przecież o to właśnie m.in. chodzi w owym programie.

- Na spotkaniu w sprawie wiz w konsulacie zachowujcie się na luzie, nie denerwujcie się - radził studentom Aaron Daviet - Oczywiście musicie mieć ze sobą komplet wymaganych dokumentów. I jeszcze jedno… jeśli chcielibyście się o coś spytać a czujecie, że będziecie mieć z tym problem po angielsku… Nie powinniście się wstydzić. Zadajcie pytanie po polsku!

Na sali, w której odbywał się wykład, zgromadziło się kilkudziesięciu studentów - z zagranicy i z Polski. Cóż… Ameryka nadal kusi wielu…

opublikowano: 17 grudnia 2008 11:34

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry