Aktualności :: Studentcafe.pl - "Kliknij na kawkę" - nowy portal studencki
Strona główna

Aktualności

Strona główna

Studentcafe.pl - "Kliknij na kawkę" - nowy portal studencki


19 stycznia 2009

Studentcafe.pl - "Kliknij na kawkę" - nowy portal studencki

 

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie ma kolejną propozycję. Nowy portal internetowy. Dla kogo? "Studentcafe.pl jest dla wszystkich studentów" - informuje Katarzyna Kadaj-Kuca, redaktor naczelna nowego portalu. Wszyscy rzeszowscy studenci powinni znaleźć tam coś dla siebie - od ważnych informacji dotyczących środowiska akademickiego, przez porady aż po recenzje wydarzeń kulturalnych. Cóż... kliknijcie sami na tę "kawkę"

"Jest już ten portal?- takie pytanie słyszałam mniej więcej od dwóch miesięcy. Dziś śmiało mogę napisać: JEST. Oglądajcie i czytajcie. Z wyrozumiałością, bo nasze studenckie dziecko niedojrzałe jest jeszcze i wciąż się uczy.

 

Studentcafe.pl jest dla wszystkich studentów. Znajdziecie tu m.in. aktualności z życia studentów rzeszowskich uczelni, turystykę – czyli co warto zobaczyć i gdzie pojechać. Będą też relacje z podróży dalekich i bliskich, a także oferty biur podróży tylko dla studentów. Na portalu znajdziecie też repertuar kin, wydarzenia kulturalne, recenzje filmów, gier komputerowych, ogłoszenia różnej treści, a także informacje o najpopularniejszych rzeszowskich klubach i pubach.

 

Studentcafe.pl może współtworzyć każdy. Czekamy na Wasze publikacje, rysunki, grafiki i komiksy. Napisz więc, narysuj co Ci w duszy gra, co Cię niepokoi, wzrusza a może denerwuje. Przyślij do Nas, opatrz swoim zdjęciem i cierpliwie czekaj na publikacje.

 

Zaglądajcie, piszcie do nas po zajęciach, przy kawie i nie tylko."

 

 

opublikowano: 19 stycznia 2009 14:21

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry