Aktualności :: Spotkanie branżowe "XRAII#2, czyli o marketingu interaktywnym w pigułce"
Strona główna

Aktualności

Strona główna

Spotkanie branżowe "XRAII#2, czyli o marketingu interaktywnym w pigułce"


9 lutego 2009

Spotkanie branżowe "XRAII#2, czyli o marketingu interaktywnym w pigułce"

Marketing interaktywny w swobodnej atmosferze. To idea, która przyświeca organizatorom tej ciekawej konferencji. Z jednej strony wybitne postacie świata marketingu i Internetu, z drugiej zaś luźna i absolutnie nie "krawatowa" atmosfera. Zapowiada się ciekawie.

- W imieniu Internetowego Koła Studenckiego oraz Katedry Reklamy, Grafiki Komputerowej i Nowych Mediów chciałbym Państwa zaprosić na drugie spotkanie z cyklu Xraii, które odbędzie się 11 lutego 2009 roku (środa) o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej (I pietro) Hotelu Grand w Rzeszowie (Kościuszki 9). Tym razem zajmiemy się marketingiem interaktywnym w swobodnej atmosferze - wyjaśnia Mateusz Tułecki, organizator seminarium.

Kto będzie gościem specjalnym tego seminarium? Właściwie powinniśmy napisać "gośćmi"...

Jarosław Sobolewski, który jest Dyrektorem Generalnym w Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska opowie o planach IAB Polska oraz o perspektywach rozwoju branży w 2009 roku. Dzięki temu dowiemy się w jakim tempie będzie rosła wartość rynku marketingu internetowego w dobie kryzysu gospodarczego.

Dominik Kaznowski (obecnie Prezes Zarządu Xevin Consulting i pełnomocnik Zarządu ds. Business Development Nasza-Klasa, do X 2008r Dyrektor Marketingu Pionu Internet w Agora S.A.) zdradzi trochę szczegółów na temat Naszej-Klasy i opowie o nowych trendach w marketingu w sieci.

Eryk Orłowski, czyli Dyrektor Zarządzający i współwłaściciel Komitywa.com (w grupie K2 Internet S.A.) opowie o technologiach mobilnych i wykorzystaniu ich w komunikacji marketingowej oraz o rozwiązaniach interaktywnych zorientowanych na użytkownika.

Dawid Szczepaniak, obecnie Creative Director, Partner Pride&Glory Interactive opowie o kulisach powstania nowej agencji na polskim rynku, jej planach i kulturze organizacyjnej.

Zapowiada się więc fascynująca podróż po świecie reklamy, marketingu i Internetu. A wszystko to, jak zapewnia Mateusz Tułecki w swobodnej i przyjemnej atmosferze. - W przerwach pomiędzy prezentacjami zaprosimy uczestników do rozmów kuluarowych, a później przeniesiemy się piętro niżej, czyli do klubu-kręgielni Grand Club.

Wstęp na seminarium jest bezpłatny, jednak z uwagi na ograniczoną pojemność sali oraz olbrzymie zainteresowanie wymagana jest rejestracja, na stronie imprezy xraii.pl.

Są jeszcze wolne miejsca, ale nie ma ich wiele! Pośpiech wskazany!

Serdecznie zapraszamy!
Autor: Szymon Taranda
opublikowano: 10 lutego 2009 13:41

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry