Aktualności :: Siedmiu Wspaniałych!
Strona główna

Aktualności

Strona główna

Siedmiu Wspaniałych!


20 lutego 2009

Siedmiu Wspaniałych!

 

- Witamy naszych wspaniałych Studentów. Wasz sukces jest dla nas ważny, bo choć to Wy dziś świętujecie, to dumę czujemy też my - tymi słowami Rektor Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, prof. Tadeusz Pomianek, rozpoczął uroczystość wręczenia dyplomów, potwierdzających przyznanie stypendiów Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.


Tegoroczna uroczystość była o tyle wyjątkowa, że dyplomy wyróżnieni studenci odebrali podczas kolegium rektorskiego w obecności m.in. władz Uczelni i wszystkich dziekanów. Po gromkich powitalnych brawach, studenci odebrali dyplomy i tradycyjnie skosztowali wybornego trunku. Był to też czas na gratulacje. A tym nie było końca. Trzeźwiący głos w tej sprawie zabrał Rektor, prof. Tadeusz Pomianek. Powiedział do nagrodzonych studentów: - Nie skończcie na polskim minimalizmie. Macie ogromny potencjał. Wykorzystajcie go. - Minimalizm nas nie interesuje - zapewniają studenci. Konkrety owiewają jednak tajemnicą. Na razie.

 

- To wielkie wyróżnienie. Jestem dumna - mówi jedna ze stypendystek, Agnieszka Cieślak. I faktycznie jest z czego być dumnym. Aby otrzymać stypendium Ministra, trzeba się było bardzo napracować. Oprócz wysokiej średniej, należało się wykazać dużym zaangażowaniem w życie uczelni oraz konkretnymi osiągnięciami naukowymi.

 

- Po raz trzeci dostałam stypendium Ministra. Tym bardziej więc jestem z tego dumna, bo to piękne uhonorowanie mojej aktywności na Uczelni - dodaje Aneta Walicka. Nagrodzeni studenci nie chcą zdradzić, na co przeznaczą niemałe pieniądze ze stypendium, zapewniają jednak, że będą to na pewno mądre inwestycje i na pewno inwestycje w siebie.

 

Naszej młodzieży serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Autor: Szymon Taranda

opublikowano: 20 lutego 2009 12:33

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry