Aktualności :: Pierwsza w Polsce taka konferencja!
Strona główna

Aktualności

Strona główna

Pierwsza w Polsce taka konferencja!


11 marca 2009

Pierwsza w Polsce taka konferencja!

 

Studenckie Koła Naukowe działające przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania oraz Regionalne Centrum Informacji Europejskiej serdecznie zapraszają na Pierwszą Ogólnopolską Konferencję Kół Naukowych "Nauka i Pasja – Kluczem do sukcesu"

 

Konferencja odbędzie się 7 i 8 maja 2009 roku w malowniczo położonym Kampusie WSIiZ w Kielnarowej. Celem konferencji jest prezentacja dorobku naukowego młodych naukowców, integracja studenckich środowisk akademickich, zawarcie kontaktów oraz promowanie rozwoju naukowego studentów. Konferencja skierowana jest do studentów i młodych pracowników nauki. Nad wszystkim pieczę sprawować będzie doborowa Rada Naukowa. W jej skład wchodzić będą:

  • prof. dr hab. Jerzy Chłopecki,
  • prof. nadzw. dr hab.inż. Jan Krupa,
  • dr Anna Miarecka,
  • dr Sławomir Gawroński,
  • dr Marta Czyżewska

Na konferencji warto pojawić się nie tylko w roli słuchacza, ale też uczestnika, prelegenta. Istnieje bowiem możliwość zaprezentowania swoich przemyśleń i badań w dziedzinach, które będą tematem konferencji. - Osoby referujące prosimy o nadsyłanie streszczeń do 20 IV 2009. Streszczenia i późniejsze referaty prosimy nadsyłać w formacie Word lub Latex stosując się do załączonych wskazówek edytorskich - wyjaśnia Elżbieta Tarnawska, jeden z organizatorów konferencji. Szczegóły dotyczące zakresu tematycznego, karty zgłoszeniowe i wszelkie potrzebne informacje znajdują się na stronie internetowej konferencji. Zapraszamy na stronę, ale przede wszystkim na konferencję.

 

Autor: Szymon Taranda

opublikowano: 11 marca 2009 08:41

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry