Aktualności :: Studentka WSIiZ najlepsza!
Strona główna

Aktualności

Strona główna

Studentka WSIiZ najlepsza!


6 maja 2009

Studentka WSIiZ najlepsza!

 

Syndyk Egzaminacyjny Londyńskiej Izby Handlu i Przemysłu London Chamber of Commerce and Industry International Qualifications uhonorował srebrnym medalionem studentkę WSIiZ.

 

Pani Iwona Kucharyk spośród wszystkich zdających egzamin LCCI EB w Polsce w 2008 roku uzyskała drugą najwyższą ocenę z egzaminu English for Business Level Two i otrzymała medalion Country Silver 2008. Egzamin English for Business jest najpopularniejszym egzaminem języka angielskiego specjalistycznego w Polsce i jest przeprowadzany na 5 poziomach (preliminary, 1, 2, 3, 4). Składa się z części pisemnej, ustnej i części sprawdzającej słuchanie.

Wszystkie części egzaminu są oceniane i weryfikowane przez egzaminatorów w Wielkiej Brytanii.

LCCI IQ przyznaje corocznie dwie najwyższe nagrody (złoty i srebrny medalion) w każdej kategorii egzaminu.


- Pragnę przypomnieć, że nie są to pierwsze medaliony na WSIiZ. Najlepsze wyniki w kategorii English for Business Two zdobyły: Pani Elżbieta Tarnawska, złoty medalion w 2003, Pani Joanna Poczynek, srebrny medalion w 2003 i Pani Magdalena Ulman, srebrny medalion w 2006 - cieszy się Jerzy Czyżowski z Centrum Języków Obcych WSIiZ.

Pani Iwonie gratulujemy sukcesu i życzymy, by był on tylko jednym z wielu, które w życiu uczelnianym, zawodowym i prywatnym osiągnie.

 

Autor: Szymon Taranda

opublikowano: 6 maja 2009 08:36

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry