Aktualności :: Elastycznie, nowatorsko, tylko w WSIiZ
Strona główna

Aktualności

Strona główna

Elastycznie, nowatorsko, tylko w WSIiZ


14 maja 2009

Elastycznie, nowatorsko, tylko w WSIiZ

Od października 2009 roku studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie przybiorą nową formę. Na początek tylko na Informatyce. Ale Władze Uczelni, już przygotowują się do zrewolucjonizowania całego systemu kształcenia w WSIiZ. Teraz to studenci będą w dużej mierze decydować o tym, jakich przedmiotów będą się uczyć.

 

WSIiZ jako pierwsza uczelnia w Polsce południowo-wschodniej będzie zmieniać system kształcenia. Sprawi on, że absolwent uczelni będzie jeszcze lepiej wykształcony i lepiej przystosowany do zawodu.

Ponad 30% przedmiotów, uwzględniając swoje indywidualne predyspozycje, studenci kierunku Informatyka będą mogli wybierać sami. Pozwoli im to na zoptymalizowanie procesu profilowania ścieżki własnego rozwoju.

Absolwenci, wyposażeni w konkretne umiejętności, zgodne z ich zainteresowaniami, będą lepiej radzić sobie na rynku pracy. Co więcej, studenci, kształcąc się na sprofilowanej przez siebie specjalizacji, będą mogli optymalnie rozwinąć swoje zdolności. Dodatkowo, specjalnie skonstruowany program pozwoli na realizację więcej niż jednej specjalizacji jednocześnie!
WSIiZ, lider nowatorskich rozwiązań edukacyjnych w Polsce, przykłada dużą wagę do unowocześniania systemu kształcenia w Polsce. Z pewnością nowe rozwiązania, wdrażane właśnie w WSIiZ, spotkają się z przychylnością studentów. Od teraz będą mieć bowiem większy wpływ na profil swojego wykształcenia.

Specjalizacje do wyboru:
• programowanie - odrębna ścieżka kształcenia
• technologie internetowe
• grafika i animacja komputerowa
• informatyka medyczna
• teleinformatyka

Zapraszamy do zapoznania się z założeniami nowego systemu kształcenia na kierunku Informatyka, a także do serwisu kandydaci.wsiz.rzeszow.pl, przygotowanego specjalnie z myślą o kandydatach na studia.

 

Autor: Magdalena Głodowska i Szymon Taranda

opublikowano: 14 maja 2009 11:56

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry