Aktualności :: Rozwijaj swoje zainteresowania
Strona główna

Aktualności

Strona główna

Rozwijaj swoje zainteresowania


19 sierpnia 2009

Rozwijaj swoje zainteresowania

 

Ponad 20 kół naukowych, kilkanaście organizacji studenckich, wykłady otwarte, liczne przedsięwzięcia, seminaria, konferencje, zawody, konkursy... wszystko to i o wiele więcej czeka na studentów WSIiZ od nowego roku akademickiego!

 

Czas studiów to nie tylko czas nauki. Każdy z Was może działać w organizacjach studenckich i kołach naukowych rozwijając swoje pasje i zainteresowania. Co więcej, dodatkowa działalność może zaprocentować nie tylko w postaci obniżki czesnego, ale i w oczach przyszłego pracodawcy. Udział w życiu uczelni to doskonała szansa na zdobycie doświadczenia w zakresie pracy w grupie. To również doskonały czas na poznanie ludzi podzielających nasze zainteresowania i zawarcie przyjaźni na całe życie.

Możliwości do działania jest wiele!

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną społecznie, realizujesz się w działaniu w grupie i jednocześnie masz określone zainteresowania, zapraszamy do uczestnictwa w organizacjach studenckich działających w naszej Uczelni:

  • Magazyn Studencki PRESSJA


Ponadto na Uczelni działają liczne studenckie koła naukowe:

Jak widać, możliwości do działania jest naprawdę wiele. Warto skorzystać z którejś z nich. To nie tylko możliwość rozwoju swoich talentów i pasji, ale też "punkty" u przyszłych pracodawców. Zapraszamy do działania!

 

Autor: Szymon Taranda

opublikowano: 19 sierpnia 2009 13:28

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry