KIERUNKI STUDIÓW :: Ekonomia
Strona główna

Ekonomia

Strona główna

Ekonomia 

Wiedza z zakresu ekonomii jest nieodzownym elementem funkcjonowania współczesnego człowieka i dotyczy wielu dziedzin jego aktywności. Studia na tym kierunku pozwalają na właściwe zrozumienie procesów zachodzących w gospodarce i życiu społecznym. Ponadto wraz z rozwojem gospodarczym krajów wzrasta zapotrzebowanie na specjalistów związanych z różnymi obszarami ekonomii.

Poza wiedzą ekonomiczną w trakcie nauki studenci opanowują podstawowe narzędzia komunikacji. Uzyskują certyfikat umiejętności komputerowych ECDL potwierdzający znajomość określonych programów oraz zdobycie wymaganych umiejętności komputerowych. Uzyskują również certyfikat językowy potwierdzający znajomość języka obcego na poziomie B-2 ( TELC, LCCI lub LTE).


Studentom tego kierunku oferujemy także możliwość zdobycia honorowanego przez firmy na całym świecie certyfikatu European Business Competence*Licence (EBC*L), czyli Europejskiego Certyfikatu Kompetencji Biznesowych. Jest on ogólnoeuropejskim świadectwem potwierdzającym posiadanie wiadomości z zakresu ekonomii, finansów i prawa spółek. System EBC*L umożliwia studentom Ekonomii zdobycie rozpoznawalnego na międzynarodowym rynku pracy świadectwa kompetencji biznesowych. Już ponad 10 000 osób w Europie przystąpiło do certyfikacji EBC*L. Posiadanie takiego certyfikatu wskazuje pracodawcy na wiedzę, zaangażowanie i motywację pracownika, co jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu zawodowego.

Studia Rzeszów Ekonomia
 

opublikowano: 12 lutego 2010 11:52

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry