Strona główna

System antyplagiatowy

Strona główna

System antyplagiatowy


System antyplagiatowy umożliwia porównywanie prac dyplomowych z istniejącą bazą dokumentów, która tworzona jest z wcześniej przeanalizowanych i zatwierdzonych prac. Wynikiem każdej operacji jest szczegółowy raport podobieństwa zawierający listę dokumentów których zawartość powtórzyła się w sprawdzanej pracy oraz ich procentowy udział w analizowanej pracy. Algorytm porównywania jest odporny na pewne modyfikacje skopiowanego tekstu. Wyniki analiz obliczane są na dwa sposoby. Pierwszy uwzględnia wszystkie wyrazy w dokumencie, a drugi ignoruje tak zwane wyrazy szumu.

System taki zostal napisany przez pracownikow uczelni i WSIiZ rozpoczyna wlasnie jego eksploatacje.Wszystkie prace studentów uczelni sprawdzane będą z bazą bronionych wczesniej prac na uczelni jak równiez z bazą prac innych uczelni, które wyrażą zainteresowanie przystąpieniem do programu.

 

Osoby zainteresowane bliższymi informacjami na temat stosowanego w WSIiZ w Rzeszowie systemu antyplagiatowego zapraszamy do kontaktu z Panem Andrzejem Niedziałkiem,
tel. 0-17 / 866-14-06, mail:
 

 

 

http://system-antyplagiatowy.pl/

 

 

opublikowano: 25 lutego 2008 10:37

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry