Strona główna

Jednostki wspierające dydaktykę

Strona główna

Studia za granicą


  NASI STUDENCI ZA GRANICĄ

 

  


Stypendium Erasmusa w Niemczech

Bad Honnef, 2007

 

   

 

 Relacje studentów:


Stypendium Erasmusa w Danii

Esbjerg, 2007

 

  

 

Relacje studentów:


Stypendium Erasmusa w Danii

Roskilde, 2007 

 

 

 

Relacje studentów:


Stypendium Erasmusa w Finlandii

Ylivieska, 2007

 

 

 

Relacje studentów:


 

 Stypendium Erasmusa w Hiszpanii

 Vic, 2007

 

 

 

Sprawozdania studentów:


Stypendium Erasmusa w Portugalii

Portalegre, 2007

 

 

 

Relacje studentów:


Stypendium Erasmusa w Portugalii
Portalegre, 2006 

 

W okresie od 1 marca do 29 czerwca 2006 roku trzy studentki z naszej Uczelni - p. Anna Jarosz, p. Eulalia Chrzanowska i p. Karolina Mikicka - odbyły stypendium zagraniczne w ramach programu Socretes/Erasmus w partnerskiej uczelni w Portugalii - Escola Superior de Tecnologia e Gestao w mieście Portalegre w pobliżu granicy portugalsko - hiszpańskiej.

 

 

Relacje studentek:


Stypendium Erasmusa w Hiszpanii
Vic, 2006

 

Od 1 lutego do 30 czerwca 2006 trzy studentki kierunku Dziennikarstwo i Komumnikacja Społeczna - p. Małgorzata Więch, p. Agata Kuca, p. Anna Jabłońska - odbyły 5 miesięczne stypendium w ramach programu Socrates/Erasmus w hiszpańskiej uczelni Universitat de Vic.

 

 

 

Relacje studentek:


Stypendium Erasmusa w Niemczech
Bielefeld, 2006

 

W okresie od 1 marca do 31 lipca 2006 r. student kierunku Europeistyka - p. Marek Rawski odbył w ramach programu Socrates/Erasmus stypendium w niemieckiej uczelni Fachhochschule Bielefeld w Bonn.

 

 

Relacja studenta:


Stypendium Erasmusa w Danii
Roskilde, 2006
 

 

W okresie od 26 stycznia do 26 czerwca 2006 roku dwójka studentów kierunku Informatyka i Ekonometria z naszej Uczelni - p. Ewalina Mikołajczyk oraz p. Jakub Michalak - przebywała na stypendium w ramach programu Socrates/Erasmus na duńskiej uczelni - Roskilde Handelsskole.

 

 

Relacje studentów:


Stypendium Erasmusa w Finlandii
Ylivieska, 2006

 

Od 24 stycznia do 24 kwietnia 2006 roku czwórka studentów różnych kierunków WSIiZ - p. Irena Kaczor, p. Maciej Masłowski, p. Paweł Wenc oraz p. Katarzyna Pieńczewska - odbyła zagraniczne stypendium w ramach programu Socrates/Erasmus w Central Ostrobothnia Polytechnic w Ylivieska w Finlandii.

 

 

Relacje studentów:


Studia magisterskie
w Purdue University w USA

 

W ramach współpracy WSIiZ z Purdue University w USA, w styczniu 2005 roku dwóch studentów naszej uczelni rozpoczęło dwuletnie studia magisterskie na Wydziale Grafiki Komputerowej Purdue University, połączone z otrzymywaniem stypendium asystenckiego.

 

 

Wywiad ze studentem Zbigniewem Staszkiewiczem - laureatem nagrody Perdue University Graduate Student Award for Outstanding Teaching
 
Relacja studenta

Stypendium Erasmusa w Katalonii w Hiszpanii
Vic, 2005

 

W okresie od lutego do marca 2005r. trójka studentów WSIiZ kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna odbyła stypendium zagraniczne w ramach Programu Socrates Erasmus na Universitat de Vic w Hiszpanii. 

Studia były doskonałą okazją nie tylko do doskonalenia znajomości języka hiszpańskiego ale i nauki języka katalońskiego.

 

  

Relacje studentów:

 


Stypendium Erasmusa w Portugalii
Portalegre, 2005

 

Od marca 2005r. na czteromiesięcznym stypendium w ramach Programu Socrates Erasmus w Portalegre w Portugalii przebywała czwórka naszych studentów: p. Małgorzata Kulawska, p. Patrycja Klęba, p. Anna Rałowska oraz p. Łukasz Uruski.     

Ja zapewniają studenci - Portugalia jest piękna, a miejscowi studenci ogromnie pomocni. Erasmusi cały swój wolny czas poświęcali nauce języka portugalskiego. Zapewniają, że podeszli do sprawy bardzo poważnie - efekty z pewnością więc będą.

 

 

Relacja studentów:


Stypendium Erasmusa w Finlandii
Ylivieska, 2005

 

Od lutego do kwietnia 2005r. czwórka studentów WSIiz odbyła stypendium zagraniczne w Finlandii. Studenci realizowali program studiów na Central Ostrobothnia Polytechnic w Yliviesce. 3 miesięczny pobyt w Ostrobotnii był niepowatrzalną okazją do poznania przyrody i tradycji fińskich.     

 

 

 

Relacje studentów:


 Stypendium Erasmusa w Niemczech
Bielefeld, 2005

 

Pani Ewa Kostrya i Pan Daniel Jachyra odbyli w okresie od marca do sierpnia 2005r. stypendium w ramach Programu Socrates Erasmus w Fachhochschule Bielefeld w Niemczech.       

 

 

Relacje studentów:


Trójka studentów WSIiZ
na studiach w Purdue University w USA

 

 Purdue jest znanym i cenionym uniwersytetem w Stanach Zjednoczonych. Dzięki naszej uczelni, mamy niepowtarzalną okazję poszerzenia wiedzy i umiejętności podczas dwóch semestrów spędzonych w Purdue.

 

 

Relacja studentów 


 Warsztaty Media Week w Finlandii
Ylivieska, 2005

 

W dniach 20-26 lutego br. grupa 10-ciu studentów WSIiZ wzięła udział w międzynarodowych warsztatach technik multimedialnych Media Week w Finlandii.

 

 
 

Była to już druga edycja imprezy współorganizowanej przez WSIiZ i Central Ostrobothnia Polytechnic, Ylivieska Unit w Finlandii. W marcu 2004 r. warsztaty odbyły się w Rzeszowie. 

 

W trakcie tygodniowego pobytu w Yliviesce, studenci realizowali projekt z zakresu multimediów. Opiekunem merytorycznym grupy był p. Marek Nizioł.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną relacją uczestników warsztatów.


ARCHIWUM

 

opublikowano: 25 czerwca 2009 08:27

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry