O UCZELNI :: Wakacje z komputerem
Strona główna

Kronika

Strona główna

Wakacje z komputerem


Wakacje z Komputerem 2002

W lipcu 2002 roku odbyły się trzy turnusy w ramach 'Wakacji z Komputerem'. Zajęcia odbywały się w nowym kampusie WSIiZ w Kielnarowej - Królce.

Podczas kursu dzieci uczyły się pilnie, a po zajęciach świetnie się bawiły. Dużo zabaw na świeżym powietrzu: zawody sportowe, piłka nożna, gra w dwa ognie, wycieczka rowerowa z licznymi atrakcjami, oraz wycieczki piesze po okolicy Kielnarowej pozwoliły dzieciom odpocząć po zajęciach komputerowych.

Dzięki patronatowi Gazety Codziennej NOWINY niektórzy zostali medialnymi gwiazdami. Dziennikarze gazety chętnie śledzili postępy w nauce i robili nam zdjęcia.

Opiekowała się nami także rzeszowska restauracja McDONALD's. Dzięki niej uczestnicy licznych konkursów otrzymywali nagrody rzeczowe (maskotki i darmowe talony do restauracji) a wszyscy bawili się firmowymi balonami i w słoneczne dni nosili czerwono-żółte daszki.

Na zakończenie turnusu dzieci otrzymały dyplomy ukończenia kursu przygotowującego do międzynarodowego certyfikatu ECDL - Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych.

Wszyscy byli bardzo zadowoleni i trudno było się rozstawać, a jak bawiliśmy się można zobaczyć na zdjęciach.

Zobacz galerię.


Wakacje z Komputerem 2003

W lipcu i sierpniu 2003 r. dwie grupy dzieci w ramach ''Wakacji z komputerem'' mogły poznawać tajniki m.in. przetwarzania tekstów, arkuszy kalkulacyjnych, baz danych, grafiki i Internetu.

Po zajęciach w nowoczesnych laboratoriach komputerowych w Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ, dzieci pod opieką instruktorów mogły bawić się i grać w hali sportowej oraz na świeżym powietrzu.

Nie obyło się również bez długich spacerów po pięknej okolicy.

Na zakończenie ''wakacji'' uczestnicy otrzymali dyplomy ukończenia kursu przygotowującego do międzynarodowego certyfikatu ECDL - Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych.

Zobacz galerię.


Wakacje z Komputerem 2004

Podobnie jak w latach ubiegłych i w tym roku Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie zorganizowało ''Wakacje z komputerem'' dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Podczas dwutygodniowego turnusu uczestnicy uczyli się i bawili w atrakcyjnie położonym Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej.

Oprócz wypoczynku i rozrywki, ''wakacje'' dały uczestnikom możliwość przygotowania się do certyfikatu ECDL - Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych. Dodatkową atrakcją tegorocznego kursu były codzienne zajęcia z grafiki komputerowej.

Zobacz galerię.


 

opublikowano: 18 sierpnia 2005 08:15

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów, fax: +48 17 866 12 22
Lista Telefonów Uczelni
Strona głównaDrukujDo góry